esmaspäev, 22. märts 2010

Kas nüüd tuleb kevad?



Nüüd ta siis ametlikult on tulnud. Mitteametlikult ka kisub täitsa mõnusaks juba. Maja ees on PORI! No vat millest võib inimene rõõmu tunda... :P

Kevadekuulutajaks on need pardid: kui lähen talvel jõe äärde, siis nad ründavad minu poole tulla - saia loodavad. Nüüd aga panid minema, nii kui jõele lähemale jõudsin. Nojah, suuremalt jaolt on jõgi lahti ka juba, eks seal head-paremat kraami jagub külluses.


Aga veel kevadet saab näha kunagise Raja häärberi katuseräästas... :)

kolmapäev, 17. märts 2010


Sellele väikesele sõbrale, kellega ei jõudnudki sõbraks saada....

esmaspäev, 15. märts 2010

Talve lõpupoole Laeva rabas


Laeva rabas mulle suvel üldse ei meeldi käia. Pole seal laukaid ja mu meelest on männid ka liiga tihedalt.

Aga tegelikult eile mõtlesime, et talvel on ikka natuke parem matkata kui suvel - seepärast, et ei pea kogu aeg nuputama, mida selga panna - ajad aga oma paksud püksid, jope, mütsi. Ongi hea olla kohe.
Suvel aga vaata kuda saad - kampsun selga, kampsun maha ja nii terve matka.
Putukaid ka talvel ei ole. See on eriti hea pluss talvele.

Aga ikka kopp on ees küll, tahaks juba lahtist vett ja lilli jne. Lumega on vastik ka, kogu aeg värvid paigast.

kolmapäev, 17. veebruar 2010

Vastlapäev


Eile oli vastlapäev. Ilus ilm oli ka. Ei viitsinud istuda laua taga ja käisin natuke Voorel kondamas. Tegelikult on küll sest paksust lumest kopp juba ees. Selle pildi jaoks olin jälle kõrvuni lumes. No aga kui ei ole võtta "paremaid" lumeolusid, siis tuleb vist kannatada. Loodetavasti veel natukene ainult...

Aga nüüd on nohu ja kurgumuna on paistes.