laupäev, 13. veebruar 2010

Postimees



Saatsin selle pildi Postimehe nädala pildi konkurssile. Ma pärast unustasin konkursi ära. Ega midagi ei võitnud ka, aga nad trükkisid selle Arteris ära. Ma ei olnud korralikult tingimusi lugenud ja nad võivadki tegelt omavoliliselt pilte trükkida. See oli PM Arter 30. 01. 2010.

Uus aasta



Külmalt algas aasta. 1. jaanuaril käisime Jüriga Endlas.Need hobused on päris iga ilmaga väljas vist. Mul oli vale obje, ei viitsind vahetada ka ja seepärast lähikaadrit ei teinud. Muidu oleks tore küll näha kuda need hobused suust auru välja ajasid.





Raba oli mõnsa, nii lumine. Talvel on see hea, et saab mööda laukaid kollata ja teha eksklusiivkaadreid, mida lihtinimene pole näinudki. Siin ka üks "eriline".

neljapäev, 5. november 2009


Ma tegelikult ei taha eriti, et talv tuleb.

esmaspäev, 12. oktoober 2009

Kala ja pildid


Selliseid ja veel jubedamaid pilte võetakse kalasse. Mitte küll minu oma :)